3M lanceert interactieve campagne

   19 mei 2005    @evr

image

3M UK heeft een campagne gestart voor haar producten met online advertising, email marketing, PR-activiteiten en een website: www.3meverywhere.com. De site start met een kort filmpje waarin wordt aangegeven dat 3M diverse verschillende producten levert, van laptop schermen tot stoelen. Daarna kun je een advergame spelen waarbij je zoveel mogelijk 3M-producten moet vinden.

Het filmpje in de game volgt een man op weg naar zijn kantoor bij de Eurostar terminal. Door het vinden van zoveel mogelijk hidden hotspots met 3M producten, maak je kans op o.a. een iMac G5.  Aan het einde van de games zijn daar natuurlijk de mogelijkheid om vrienden te mailen over de site of nader kennis te maken met 3M.

Mooie creatieve campagne ontwikkeld door AKGA.com. Doelgroep voor het geheel zijn de business decisionmakers in o.a. engineering, gezondheidszorg en industrie. Ik vraag mij wel af of juist zij de advergame gaan spelen, maar misschien dat ze via de PR- en email-inspanningen overgehaald kunnen worden.

Bron: e-consultancy

Gepost in: Games, Online advertising

Over de auteur

3M lanceert interactieve campagne

, ING Groep

Marketingprofessional met ruime ervaring in diverse internetprojecten in de financiële dienstverlening. Passie voor social media en internet in het algemeen. Stond aan de wieg van het ING Webcare Team in 2009 en gaf er 1,5 jaar leiding aan en daarna betrokken bij social media visie, beleid en activiteiten ING Nederland. Momenteel werkzaam bij Corporate Communications van ING Groep en van daaruit betrokken bij social media. Blogt op persoonlijke titel bij Marketingfacts en is sinds 2003 ook op de achtergrond actief voor Marketingfacts o.a. bij de techniek en de redactie.

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.