Hoe voelt de blogosfeer zich vandaag?

   20 februari 2006    @marcoderksen

Hoe voelt de blogosfeer zich vandaag?

Ik volg al een tijdje het werk van Gilad Mishne van de Universiteit van Amsterdam en dan met name zijn werk aan de stemmingsbarometer voor de blogosfeer: MoodViews (waarvoor hij o.a. samenwerkt met ilse media). Inmiddels zijn de MoodGrapher, MoodTeller en MoodSignals beschikbaar. De MoodSpotter en MoodFeeds komen later dit jaar aldus de website. Gilad Mishne analyseert al geruime tijd de blogosfeer en kijkt daarbij vooral naar de stemming van de blogpostings op basis van tekstanalyses. Helaas zijn de tools (voorlopig) alleen beschikbaar voor de Engelstalige blogosfeer.

Gepost in: Social media marketing, Web analytics

Over de auteur

Hoe voelt de blogosfeer zich vandaag?

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

3 Reacties

Hoe voelt de blogosfeer zich vandaag?

Carl Mangold

Raar grafiekje. De rode lijn (Rate of change) moet volgens mij onder de nullijn gaan als de zwarte (Absolute counts) daalt.

geplaatst op 20-02-2006 om 09:38 uur

Hoe voelt de blogosfeer zich vandaag?

Nils Rooijmans

we werken inderdaad samen met de UvA, een nederlandstalige variant staat op het lijstje...nog even wachten dus voordat we eits dergelijks voor web-log.nl kunnen laten zien.

geplaatst op 20-02-2006 om 17:02 uur

Hoe voelt de blogosfeer zich vandaag?

Marco Derksen, Upstream

Zie vandaag veel oud nieuws voorbij komen in mijn rss-reader: Humeur van webloggers in kaart gebracht.

geplaatst op 05-04-2006 om 11:53 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.