Eerste indruk van Ad-tech

   07 november 2005   

Maandag begint Ad-Tech NY. Zondag is de stand opbouw dan kan je altijd even informeel praten met een aantal standhouders. Leuk idee tegen het lijf gelopen: Filmloop.com. Je beheert met je vrienden je eigen screensaver. Iedereen kan z’n eigen foto’s op het web zetten en deze worden ingevoegd in je eigen screensaver. Zo houdt je elkaar op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

Nadeel is dat je wel weer een software tool op je PC moet downloaden. Maar Hyves moet dit toch als een feature kunnen toevoegen;-))

Het is pas zondag en ik ben het eerste frisidee al weer tegengekomen dat belooft veel de komende dagen. fris idee en Traffic4U houden je op de hoogte. Tijdens 212amsterdam van dinsdag worden ook een paar slides besteed aan de bevindingen op Ad-tech, komen dus!

Leukste campagne tot nu toe: Cingular introduceert I-tunes op de mobiel onder het motto KIZZ & TELL. Een to the point beschijving van de dienst en een leuke variant op het Kiss & ride principe.

Gepost in: Events

Over de auteur

Eerste indruk van Ad-tech

Na een korte werkperiode in het digitale TV landschap in Engeland, aan de slag gegaan bij Lastminute.com en aan haar introductie in de Nederlandse markt meegewerkt. Na 4 jaar als mediaspecialist te hebben gefungeerd bij .bone advertising, ben ik samen met oud-collega Paul Eikelenboom begonnen aan een nieuw avontuur; fris idee. fris idee is een full-service interactief bureau (creatie & media) met een specialisme in video-producties. Mijn persoonlijke specialisatie is het online medialandschap. Met name een strategische benadering, maar ook overlappend met planning & buying. Daarnaast verantwoordelijk voor de nieuwste trends in interactieve marketing, zowel vanuit een technisch oogpunt als theoretisch kader. Ten slotte initiator van en betrokken bij de organisatie van 212Amsterdam.nl

6 Reacties

Eerste indruk van Ad-tech

Marco Derksen, Upstream

Wie van Marketingfacts is er nu allemaal in NY? Bas, Jorn, Geert-Jan en Haico?

Stuur ook af en toe wat foto's, altijd leuk om een indruk te krijgen van het event. Heb inmiddels ook de eerste Amerikaanse verslagen gevonden via ad-tech blog.

geplaatst op 07-11-2005 om 07:15 uur

Eerste indruk van Ad-tech

Gert-Jan Munneke

@Marco: Ik wist ook niet dat Geert-Jan en Heico ook gingen, wordt inderdaad erg druk hier ;-)

@Jorn: Vanavond naar de Day One Wrap Up Party, zien we jullie daar ook?

Gisteren natuurlijk even gekeken naar de The ING New York City Marathon, leuk om mee te maken. Leuk was vooral ook dat we Prins Willem Alexander en prinses Maxima met de kleintjes tegen het lijf liepen, blijft toch iets bijzonders...

Verder natuurlijk de cultuur gesnoven, veel grote auto's. Een TrailBlazer stelt hier niks voor. Wat erg leuk/interssant blijft om te zien is hoe hier aan "in store personal marketing" wordt gedaan. Verkopers die live shows geven, de manier van aanspreken en natuurlijk de presentatie. Ik had bijvoorbeeld een leuke knuffel gekocht bij FAO Schwarz, bij het afrekenen krijg je dan te horen: "Good choice, this is my personal favourite!". Voor een moment was ik gevleid, maar al snel overheersde mijn nuchterheid... allemaal marketing. Wat hebben die jongens daar een intensieve training gehad.

Verder werd ik hard op de feiten gedruk vanwege mijn groningse zuinigheid. Een waitress kwam terug met de betaling omdat de fooi die ik had gegeven (10%) toch wel erg weinig was en zij was van mening dat 20% toch wel een minimum was.

Vandaag begint het echte werk, ben erg benieuwd!

geplaatst op 07-11-2005 om 13:41 uur

Eerste indruk van Ad-tech

Bas Paauw

@ Gert-jan Mooi he, die grote stad? Ik zie je later vandaag. I'll be the one wearing "Clogads". Get it? ;-)

@ Marco, Zou Paul ook niet komen?

geplaatst op 07-11-2005 om 16:22 uur

Eerste indruk van Ad-tech

Marco Derksen, Upstream

Ah, het was nog vroeg. Tikfoutje in je naam (sorry Gert-Jan) en ik begrijp nu ook dat niet Jorn in NY zit maar Patrick (broer Paul en die gebruikt zijn account om hier te posten). Whatever, ben nog steeds jaloers dat jullie daar zijn en ik vandaag weer in de file op de A1 stond :-)

geplaatst op 07-11-2005 om 18:29 uur

Eerste indruk van Ad-tech

Erik van Roekel, ING Groep

@Gert-Jan: Iets meer personal marketing à la die Amerikanen en je had de site van de volgende Oranjetelg searchengine vriendelijk mogen maken ;-)

geplaatst op 07-11-2005 om 19:03 uur

Eerste indruk van Ad-tech

jorn

@marco, idd. ik zit helaas nog in ons kikkerlandje. maar gelukkig kan ik de nodige kennis tijdens de 212 van morgen binnenhalen! :-) zaken blijven doorgaan he?

geplaatst op 07-11-2005 om 23:54 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.