81394
dinsdag 24 april 2007, 22:50 uur

Tridion voor 69 miljoen euro naar SDL International

(Upstream) | @marcoderksen
Bedrijven en personen,

Tridion, één van de belangrijkste Nederlandse leveranciers van content management systemen, is voor een bedrag van 69 miljoen euro overgenomen door SDL International, een Britse beursgenoteerde onderneming in webmanagementsoftware aldus een persbericht dat vandaag is verstuurd.

Morgen zal voorafgaand aan het tweedaagse internationale evenement Tridion World in Noordwijk een persconferentie worden gehouden met betrekking tot de overname.

Meer over dit onderwerp

  • Geen gerelateerde cursus gevonden
eer

Opmerkelijk dat geen van de blogs hierover bericht. Planet maakt er wel melding van en weet verder te melden dat in Tridion tot nu toe 28 miljoen euro is geïnvesteerd. De winst op die investering bedraagt derhalve bijna 150 procent.

Staat er ook iets in de berichtgeving over eventuele gevolgen voor het CMS systeem?

Joost, in het persbericht daarover geen concrete uitspraken.

Live from the Tridion World. Acquisition by SDL: does not influence previous expansion plan incl. japan. Goal: first true global web contact management system. Centralized virtual language repository and translation management system.

Motivatie van Tridion was, om ivm vertaling van site content een stap te maken richting global coverage. Door met DSL in zee te gaan hebben ze dit in 1 stap gedaan. Het huidige tridion heeft nu vertalings opties met een hele software laag eronder, waar zelfs handmatige acties op toegevoegd worden indien nodig.

Op deze manier zijn ze een uniek CMS.

Meld je aan of log in.