Zoop-ster en Postbankdirecteur geven tips aan ondernemende Habbo’s
Ondernemende bezoekers aan Habbo Hotel kunnen op 15 augustus Zoop-ster Vivienne van den Assem en Postbank-directeur Bart Schlatmann tijdens een live chat alles vragen over het oprichten en hebben van een eigen Bizznizz. De live chat vindt plaats in de speciale Postbank Bizznizz lounge op Habbo Hotel.
De opening van de speciale lounge was een succes aldus het persbericht. Sinds half juni hebben 332.000 jonge bezoekers tips & tricks met elkaar uitgewisseld. Omdat de Postbank de bezoekers iets extra’s wil bieden is Vivienne van den Assem uitgenodigd voor de live chat. Habbo’s kunnen haar vragen stellen over hoe zij haar eerste geld heeft verdiend en of ze nog goede tips heeft hoe je ‘zaken’ moet doen, etc.
De Postbank Bizznizz lounge en de chat maken onderdeel uit van Bizznizz. Met Bizznizz stimuleert de Postbank kinderen tot en met 14 jaar om hun eigen bedrijfje te starten en zo hun eerste eigen geld te verdienen met bijvoorbeeld auto’s wassen, klussen in en om het huis of het uitlaten van de hond van de buren. Op deze manier leren kinderen op een relevante en aantrekkelijke manier met geld om te gaan.
Zoals we eerder deze week al schreven bij Duran Duran in Second Life, zien we steeds vaker VIP’s optreden in online omgevingen zoals Habbo Hotel en Second Life. Ook voor bedrijven als de Postbank een interessante mogelijkheid om onder de aandacht te komen van in dit geval jongeren.
Gepost in: Online advertising, Social media marketing, Online PR & Branding, Web analytics
6 Reacties
John de Vroede
Dat Habbo populair is onder kids beaam ik. Mijn oudste zoon was hier veel te vinden. Totdat iemand zijn naam en ww hackte waardoor hij voor altijd werd gebannen. Hij raakte ook nog eens voor tientallen euro's credits kwijt en niemand die reageerde bij Habbo op zijn vraag hoe ern waarom. Maw, betere beveiliging en in ieder geval eerlijke behandeling. Dan is de successtory compleet...
geplaatst op 11-08-2006 om 23:44 uur
Bas
@John:
Habbo wachtwoorden kunnen niet zomaar 'gehackt' worden. Dat soort info is MD5 encrypted (onomkeerbaar). Omdat Habbo meubels veel waard zijn zijn er ook, zoals in elk online spel, 'scammers' oftewel mensen die anderen proberen op te lichten. Ze gebruiken trucjes als 'Geef me je wachtwoord voor gratis spullen', waar de gemiddelde Habbo overigens niet in trapt. Ook gebruiken de wat betere oplichters 'keyloggers'. Dat is een programmatje die naar iemand wordt gestuurd via een instant messanger zoals MSN Messenger (In Habbo mag je je e-mail of MSN Messenger adres niet uitgeven) en dan worden alle toetsaanslagen, dus ook wachtwoorden, op die pc geregistreerd en teruggestuurd naar de aanvaller. Wat u daar zegt is dus complete onzin.
Wees gegroet,
Bas, een Habbo.
geplaatst op 12-08-2006 om 07:45 uur
carmen
komt vivienne van den assem egt?
geplaatst op 13-08-2006 om 08:52 uur
Bas
Ja. Lees DIT artikel op Habbo Hotel.
geplaatst op 13-08-2006 om 12:59 uur
John de Vroede
Beste Bas,
ik vertel gewoon een feit. En het boeit mij niet zozeer dat het niet gehackt kan worden. Het gaat mij om het feit dat kinderen hier niet goed in begeleid worden. En dat Habbo/ De Telegraaf nergens op reageert. De gemiddelde Habbo is (hoop ik) een kind en niet een volwassen "kind".
De laatste kan prima onderscheiden wat wel en niet ok is. Een kind niet. Nogmaals, geen onzin, gewoon een feit dat kinderen centjes kwijt kunnen raken op lullige manieren.
Overigens erg zielige mensen die kinderen bestelen,...
groet,
John de Vroede
geplaatst op 23-08-2006 om 20:29 uur
Marco Derksen, Upstream
Het is ze blijkbaar goed bevallen want vandaag medlt Emerce dat de Postbank opnieuw in Habbo Hotel aktief is.
geplaatst op 31-10-2006 om 07:29 uur
Plaats een reactie