Adverteerders en PR-bureaus ontdekken weblogs

   20 juni 2006    @marcoderksen

Twee derde van de bloggers wordt via de eigen weblog wel eens benaderd door bedrijven of organisaties. In veel gevallen benadert een bedrijf een weblog om aanvullende informatie te bieden over een product waarover geschreven wordt. Ook worden weblogs door bedrijven vaak benaderd met ‘tips’ voor interessante producten waar aandacht aan besteed kan worden.

Dat blijkt uit de voorlopige resultaten van het onderzoek Word of Mouth 2006 dat wordt uitgevoerd door Blogresearch en Quo Vide, in samenwerking met Marketingfacts. In het onderzoek worden bloggers en marketeers ondervraagd over de invloed en inzet van ‘mond-tot-mond’ communicatie. Deelnemers aan het onderzoek ontvangen een rapport met de resultaten. Deelnemen aan het onderzoek kan nog tot 1 juli 2006.

Gepost in: Cijfers en feiten, Social media marketing

Over de auteur

Adverteerders en PR-bureaus ontdekken weblogs

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.