Robert Scoble verlaat Microsoft

   12 juni 2006    @marcoderksen

Robert Scoble verlaat Microsoft

Inmiddels heeft iedere zichzelf respecterende weblogger er al over geschreven. Robert Scoble, na Bill Gates en Steve Ballmer één van de meest bekende medewerkers bij Microsoft, heeft laten weten het bedrijf uit Redmond te verlaten. Scoble gaat aan de slag als Vice President van de Media Development-afdeling van startup Podtech.net. Scoble verwierf lof en bekendheid vanwege zijn openhartigheid op zijn eigen weblog, waar hij naast aankondigen van Microsoft-producten als Windows Vista en de Tablet PC, ook kritiek durfde te spuien op zijn werkgever en zelfs lovend sprak over sommige concurrenten zoals Apple en Google.

Is dit nieuws? Het is in ieder belangrijk genoeg dat zelfs nieuwssites als Planet, De Telegraaf en Webwereld er vandaag over schreven. En niet onbelangrijk, Robert Scoble heeft (samen met Shel Israel) mij vorig jaar nog geinterviewd voor het boek Naked Conversations ;-)

Gepost in: Bedrijven en personen, Social media marketing

Over de auteur

Robert Scoble verlaat Microsoft

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

5 Reacties

Robert Scoble verlaat Microsoft

Diederik

hoezo hebben zij jou geinterviewd dan? zij waren toch de schrijvers?:-)

geplaatst op 12-06-2006 om 15:31 uur

Robert Scoble verlaat Microsoft

Diederik

sorry, 't is de hitte. neem aan bv desk research...? ('k ga maar even de zon uit)

geplaatst op 12-06-2006 om 15:32 uur

Robert Scoble verlaat Microsoft

Marco Derksen, Upstream

Wel eens van skype en email gehoord Diederik? Ik denk dat ik maar eens de zon in ga ;-)

geplaatst op 12-06-2006 om 15:40 uur

Robert Scoble verlaat Microsoft

Diederik

Met een goed boek op je schoot zeker? Enjoy your afternoon!

geplaatst op 12-06-2006 om 16:07 uur

Robert Scoble verlaat Microsoft

Erik van Roekel, ING Groep

geplaatst op 18-06-2006 om 07:09 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.