Ook qua aanschaaf van technologie loopt Nederland niet voor op. 'We' kopen pas in een relatief late fase vernieuwende producten. Chinezen en Brazilianen daarentegen zijn wel duidelijke early adaptors. De behoefte aan WiFi op de TV is in Nederland redelijk gelijk aan die van omliggende landen, gemiddeld zo’n 40%.
Nederlanders zijn wel fervent kijkers van live TV, en in mindere mate van uitgesteld kijken. GfK verklaart dit door het feit dat we gewend zijn aan een rijk aanbod van live-programma’s. De noodzaak om uitgesteld iets te kijken zou hierdoor minder zijn. Een uitzondering hierop is het kijken van YouTube-video's op tablets, daarvoor zijn Nederlanders wel te porren.
Het onderzoek werd naast Nederland ook gehouden in onder andere het Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten, Rusland, China en Brazilië.