Arnout Kelderman
Managing Partner K2 Marketing B.V.

Arnout is een analytische, hands-on, resultaatgerichte en gedreven specialist op het gebied van CRM, Marketing Automation en Intelligence. Hij heeft zijn ruime kennis en ervaring opgebouwd in 20 jaar ervaring bij gerenommeerde A-spelers in travel, telecom, verzekeringen, finance en overheid. Hij weet als geen ander de brug te slaan tussen business en ICT. Daarnaast is hij een prettig persoon om mee samen te werken en een inspiratie voor de mensen met wie hij samenwerkt.
• Een gedreven CRM, Marketing Automation & Intelligence specialist
• Een ondernemer met daadkracht, visie en oog voor detail
• Een bouwer met doorzettingsvermogen
• Teamplayer die samen met een team resultaten wil, kan en zal behalen
• Hij heeft zelf met zijn voeten in de modder gestaan
• Ruime hands-on ervaring in omnichannel customer journeys
-
Customer-centric design
Zo stelt de Belastingdienst de klant centraal
Bij de Belastingdienst moest het roer om. Burgers zijn geen belastingbetalers, maar klanten. Daar past een klantgerichte houding bij. Inclusief uitgekiende customer journeys die gericht zijn op een zo soepel mogelijk aangifteproces voor de verschillende doelgroepen. Hoe heeft de Belastingdienst die berg beklommen?
-
Programmatic marketing
Programmatic marketing: zo maak je de juiste start
Programmatic marketing is de heilige graal voor de moderne marketeer. Maar zonder goede basis is de klim naar de top te steil, zo niet onmogelijk. Hoe leg je de juiste fundering voor succes?
-
Marketing automation: zonder basiskamp haal je de top niet
Goed uitgevoerde marketing automation is een effectieve klanten- en omzetmachine. Maar door de veelheid aan tools en touchpoints raken veel organisaties het overzicht al snel kwijt. En daarmee gaan ook de benefits van de investeringen en inspanningen verloren. Daar valt gelukkig wat aan te doen. Wie zijn prospect of klant door en door kent, kan zijn marketingactiviteiten via marketing automation naadloos laten aansluiten op hun behoeften. De complexiteit is echter met de jaren toegenomen. Consument en bedrijf komen elkaar in diverse stadia tegen via verschillende touchpoints, zoals e-mail, webverkeer, telefonisch, chatbots en social media. Daarnaast leveren zaken als salesactiviteiten, webanalytics en marketingcampagnes allerlei relevante data op.