Eric Jan C. van Putten
Director of Marketing Operations Contentserv

Ik ben actief als Director of Marketing Operations bij Product Experience Platform leverancier Contentserv (http://www.contentserv.com). Geïnteresseerd en gespecialiseerd in online marketing met diens vele facetten, uitdagingen en mogelijkheden. Met een voorliefde voor analyse tracht ik bestaande marketingkanalen op nieuwe manieren in te zetten, zo hun werking te optimaliseren met een continue focus op het behalen van hogere ROI.
-
Product experience kan online nog veel beter
E-commerce laat al jaren groei zien ten koste van brick-and-mortar stores, ondanks dat de fysieke winkel een totaal andere – lees betere – customer experience kan bieden dan een online webshop. De webshop wint hier nog steeds terrein. Maar hoe staat het met de product experience in fysieke winkels en in webshops? Kan dat online niet veel beter?
-
De QR-code, onbegrepen maar vol potentie
Mobiel en internet gaan steeds vaker hand in hand en steeds meer mensen beschikken over een internet connected device. Organisaties en marketeers maken hier gebruik van door (relevante) content direct beschikbaar te maken via onder andere een QR-code. Echter, de volledige potentie van de QR-code wordt nog (te) weinig benut. De meeste QR-codes linken de mobiele gebruiker direct naar, als je geluk hebt, een mobiele homepage van de organisatie. En daarmee houdt het gebruik ervan op.
In dit blog een aantal suggesties om de QR-code en haar mogelijkheden breder te benutten. Om te beginnen: een organisatie die de QR-code puur actiematig inzet, speelgoedketen Bart Smit. En tips voor hoe het nog beter kan.