Week 41/2007 Viral Friday

Dodge: Er staat iets moois voor je klaar

Nummer 3

Na de nationale & internationale ophef over de Dodge Nitro viral van een aantal maanden geleden, beproeft Chrysler wederom het virale medium. Dit keer heeft het gekozen voor drie aantrekkelijke modellen, die de Dodge Caliber, Nitro en Avenger promoten op de actiesite "Er staat iets moois voor je klaar". De virale video die afgelopen week hier op Marketingfacts werd geplaatst door David Brinks belandde ook op Dumpert van Geenstijl. Tezamen met het YouTube filmpje goed voor zo'n 65.000 views binnen een week.
reageer
Jeroen Mirck vrijdag 12 oktober 2007, 13:48

Toch even commentaar op dit stukje geschiedvervalsing: “De virale video die afgelopen week hier op Marketingfacts werd geplaatst door David Brinks belandde ook op Dumpert van Geenstijl.”

De volgorde is net even anders: het filmpje kwam op Dumpert te staan, werd daarna opgepikt door Adfoblog en het weblog van MarketingTribune (jaja, het traditionele journaille) en belandde toen pas op Marketingfacts. Ere wie ere toekomt.

Meld je aan of log in.