Heb jij altijd al eens je designkunsten op Marketingfacts willen vertonen? Onstuimig en Marco bieden jou de unieke kans om deze droom te verwezenlijken! Laat je verborgen design-talent naar boven komen en word de Redder van onze header.
Als je niet goed bent in ontwerpen, dan mag je natuurlijk ook gewoon meedoen. Het gaat vooral om de originaliteit van je creatie.
Natuurlijk blijft de header te huur, dus adverteerders meld u!
* UPDATE *
Bekijk hier de inzendingen die verkozen zijn tot de gelukkigen.
HTML5 is al een tijdje heel erg hot. Nadat we de afgelopen maanden zijn bedolven onder technische specs en experimentjes van programmeurs duiken links en rechts nu de eerste HTML5 sites op die écht de moeite waard zijn. Viva la revolution?

Afgelopen weekend zag ik de zoveelste uiting van Google om hun browser Chrome te promoten. Via print, online en outdoor word je bestookt met deze campagne. De opzet van opvoeden dat er een beter internetprogramma is en aanzetten tot installeren en gebruiken lijkt de essentie, maar welk ‘snode plan’ denk jij dat deze grootmacht heeft op iets langere termijn? Daarom deze rondvraag, waarbij ik erachter probeer te komen wat het grote plan van Google is met hun introductiecampagne van Chrome.
Jaarlijks worden de .net Magazine Awards uitgereikt, waarbij het publiek kanshebbers aandraagt en de wereldwijde internettop de winnaars kiest van ‘the best in web design and development’. Runner-ups binnen hun niche lijken dit jaar de grote winnaars te zijn, zo won niet de onbetwiste nummer één Facebook in hun categorie maar het relatief onbekende Ravelry.
Als je online serieus in wil zetten ben je altijd op zoek naar handvatten en ervaringen waarop je keuzes kunt maken. Versimpel, ons manifest voor beter online ontwerp, biedt kernwaarden die we in de afgelopen jaren verzamelden en fijnslepen.
Met dit eenvoudige gedachtegoed onder de arm merken we makkelijk te kunnen overtuigen dat online creaties niet bol hoeven te staan van de mogelijkheden. Terugbrengen naar de essentie helpt, zo zagen ‘oude wijzen’ ook al in. Niet alleen in beter online ontwerp, maar ook toepasbaar in andere werkgebieden waar online een middel biedt.
Misschien zie je ze zelf zelden, maar 404-foutpagina’s leiden vaak tot helemaal niets. Stel je wil deze bezoekers niet mislopen, dan kun je om twee redenen iets doen met deze pagina. Enerzijds waardevolle informatie verzamelen over waar het misgaat op je website en de reden daarvan. Anderzijds dwalende bezoekers begeleiden naar hun doel en ze zo gelukkig(er) maken.
Uit een wereldwijd onderzoek ‘mobileYouth 2005 Report’, blijkt dat jongeren niet meer zonder mobiel kunnen en nog steeds smsen boven bellen verkiezen.
Ondanks de grote aantallen geavanceerde mobieltjes en de geluiden die er uit Azi komen over het totaal andere gebruik van de mobiel.
Op nu.nl lanceerde Toyota vandaag een banner-campagne die linkt naar een pagina waarop ze openlijk hun excuses maken.
Natuurlijk hadden ze rondom het pijnlijke moment al een grote pr-campagne om hun rijders niet te laten panieken. Nu breiden ze dit uit tot een beknopte uitleg, voorzien van een opvallende uitnodiging om weer langs te komen bij de dealer.
Zelf reis ik dagelijks met de trein en ben daarom dus meer dan nieuwsgierig naar de grootscheepse veranderingen die eraan zullen komen bij NS. Vanaf volgend jaar krijgen intercity’s voorrang, komen er extra spitstreinen en zal een weekend- en vakantiedienstregeling ervoor zorgen dat ‘mijn spoorboekje’ vaak moet wisselen.
Natuurlijk konden ze niet doorgaan met de verouderde dienstregeling om de vertragingsnorm te kunnen halen, maar vrees dat de wijzigingen veel (negatieve?) gevolgen zullen hebben voor de reizigers.
Om na te gaan wat het effect op jouw dagindeling zal zijn heeft NS het nieuwe spoorboekje online gezet. De reden van NS om nu al de nieuwe tijden deels vrij te geven is om de reiziger te laten wennen aan de wijzigingen. Nou, ik ben benieuwd.







