{title}

Michiel Frackers

www.frackers.com

14 posts  –  0 reacties


  • @frackers
  • Volg Michiel Frackers via RSS
 
recente artikelen van Michiel Frackers
True Tuesdays 13: The Best Of

(www.frackers.com)

27 april 2010


Bedrijven en personen
  • 0
  • 3618
  • -
  • -
  • -
  • -

True Tuesdays 13: The Best Of

In deze voorlaatste aflevering van True Tuesdays wordt teruggeblikt met een overzicht van de voornaamste hoogtepunten.Het geheim van Silicon Valley, Google, Facebook, privacy, niet twitterende tieners, CNN, Apple, beursintroducties van internetbedrijven, techondernemers in Palestina en Kameroen en nog veel meer komt aan bod in deze ‘best of’-aflevering.

Lees verder »

True Tuesdays: Bill Zimmerman

(www.frackers.com)

13 april 2010


Bedrijven en personen
  • 0
  • 4863
  • -
  • -
  • -
  • -

True Tuesdays: Bill Zimmerman

Wie op zoek is naar de meest innovatieve technologie op het gebied van mobiele telefonie, moet naar Afrika. Dat stelt Bill Zimmerman, een Amerikaanse investeerder in Afrikaanse internetbedrijven. Zimmerman werkte in Amerika onder andere bij Microsoft, Visio en het investeringsfonds iStart Ventures. Hij stelt dat er van de 1 miljard Afrikanen al 450 miljoen een mobiele telefoon hebben, een aantal dat jaarlijks met 12% groeit. Onder het motto ‘trade, not aid’ bemiddelt Zimmerman tussen buitenlandse investeerders en Afrikaanse startende bedrijven. Verder biedt hij met zijn bedrijf Limbe Labs huisvesting en begeleiding aan startups in Kameroen, in ruil voor 5% van de aandelen.

Lees verder »

True Tuesdays David Hornik: Ik investeer in ondernemers, niet in trends

(www.frackers.com)

6 april 2010


Bedrijven en personen
  • 0
  • 4939
  • -
  • -
  • -
  • -

True Tuesdays David Hornik: Ik investeer in ondernemers, niet in trends

Investeren in ondernemers levert meer rendement op dan het volgen van de laatste trends, aldus David Hornik, een van de meest succesvolle investeerders in nieuwe media en technologie van het laatste decennium. Hornik studeerde computermuziek aan Stanford, criminologie aan Cambridge en rechten aan Harvard. Na een carriere als advocaat werd hij eind jaren negentig door David Marquardt, ooit de eerste investeerder in Microsoft, gevraagd om partner te worden bij diens investeringsmaatschappij August Capital.

Lees verder »