Weblog-uitgeverij Frackers: Small Media Group

   03 juni 2005    @marcoderksen

In het FD vandaag een interview met Michiel Frackers over zijn favoriete weblogs. Goed om te zien dat ook Marketingfacts op zijn lijstje staat!

En passant noemt Frackers ook de nieuwe naam van zijn weblog-uitgeverij: Small Media Group. 6 maanden geleden kondigde hij de start aan van de eerste Nederlandse weblog-uitgeverij.

Gepost in: Social media marketing

Over de auteur

Weblog-uitgeverij Frackers: Small Media Group

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

2 Reacties

Weblog-uitgeverij Frackers: Small Media Group

Stefan

Een weblog-uitgeverij! Is dat niet die van het uiterst succesvolle georginaverbaan.nl log waar afgelopen halfjaar alweer precies één hele log is geplaatst? Weet je in elk geval waar die naam SMALL media group op slaat. Wat zijn de grote logs van deze uitgeverij die het een vermelding waardig maken?

geplaatst op 04-06-2005 om 07:18 uur

Weblog-uitgeverij Frackers: Small Media Group

Michiel Frackers

Stefan, daarom is het ook een aakondiging, geen presentatie. Waarom denk jij trouwens aan grote logs? Het heet niet voor niets Small Media Group.

geplaatst op 05-06-2005 om 14:55 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.