Weblog-uitgeverij Frackers: Small Media Group
In het FD vandaag een interview met Michiel Frackers over zijn favoriete weblogs. Goed om te zien dat ook Marketingfacts op zijn lijstje staat!
En passant noemt Frackers ook de nieuwe naam van zijn weblog-uitgeverij: Small Media Group. 6 maanden geleden kondigde hij de start aan van de eerste Nederlandse weblog-uitgeverij.
Gepost in: Social media marketing
2 Reacties
Stefan
Een weblog-uitgeverij! Is dat niet die van het uiterst succesvolle georginaverbaan.nl log waar afgelopen halfjaar alweer precies één hele log is geplaatst? Weet je in elk geval waar die naam SMALL media group op slaat. Wat zijn de grote logs van deze uitgeverij die het een vermelding waardig maken?
geplaatst op 04-06-2005 om 07:18 uur
Michiel Frackers
Stefan, daarom is het ook een aakondiging, geen presentatie. Waarom denk jij trouwens aan grote logs? Het heet niet voor niets Small Media Group.
geplaatst op 05-06-2005 om 14:55 uur
Plaats een reactie