VNU koopt meerderheidsbelang in BuzzMetrics

   18 januari 2006    @marcoderksen

VNU neemt een meerderheidsbelang van 50,1 procent in de Amerikaanse online dienstverlener BuzzMetrics. Dat heeft het informatie- en marketingconcern dinsdag bekendgemaakt.

VNU verwacht de transactie binnen dertig dagen af te ronden. Wat VNU voor zijn belang betaalt, werd niet gemeld. De aankoop door VNU volgt op de fusie tussen BuzzMetrics en Intelliseek. Beide bedrijven meten en analyseren surfgedrag van consumenten bij online media. VNU is op dit gebied zelf actief met AC Nielsen en Nielsen Media Research. Het nieuwe onderdeel gaat dan ook Nielsen BuzzMetrics heten.

Bron: Telegraaf

Gepost in: Bedrijven en personen

Over de auteur

VNU koopt meerderheidsbelang in BuzzMetrics

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.