USA: Europeanen zijn profiteurs

   01 juli 2005    CarlMangold

Volgens George Pieler, een Amerikaanse politiek analist, zijn wij een stelletje profiteurs dat de USA met gekke regeltjes geld afhandig maakt.

“Because Europe’s low productivity, high taxes and abundant regulations continue to put it at a disadvantage internationally, it can only increase its power in the world by extorting money from elsewhere: from the U.S. government if possible, and from U.S. companies for certain.”

Gepost in:

Over de auteur

USA: Europeanen zijn profiteurs

Ex-modefotograaf Carl Mangold startte zijn internetcarriere in 1995 bij HCM/Clic, waar hij als creatief directeur verantwoordelijk was voor de websites van ondermeer Sony, Cisco en Jaarbeurs Utrecht. Daarnaast sleepte hij prijzen in de wacht voor de - in 1996 reeds met streaming video uitgeruste - filmsite 'Preview', van de eerste vrijwel volledig 'Consumer Generated' website 14ekippetje.nl en de CMG SolliChat, waarop je in een fotografische chat met tekstwolkjes kon solliciteren naar een leuke baan. Vandaag de dag ontwerpt en bouwt hij - freelance - Flash en iPhone spellen en apps.

4 Reacties

USA: Europeanen zijn profiteurs

Strebertje

Het gevaar van het internet: elke dorpsgek krijgt een platform.
Dat artikel rammelt aan alle kanten. Alsof Microsoft niet ook door de US regering is aangepakt?! Wat een debiel die schrijver...

geplaatst op 01-07-2005 om 06:54 uur

USA: Europeanen zijn profiteurs

Jelle

Laat ze blij zijn daar in Amerika dat de productiviteit in Europa ''laag'' ligt. Is er meer ruimte voor hun eigen Amerikaanse producten op de Europese markt en wordt hun markt niet meer Europese producten overspoeld!

En dollars binnenhalen uit de VS??? Om de dollarkoers een beetje op te krikken zeker??? Kom op zeg! Wat een idioot die schrijver.

geplaatst op 01-07-2005 om 08:32 uur

USA: Europeanen zijn profiteurs

DeKeet

Ach, wat zal ik zeggen, het blijft een Amerikaan he en gezien de hypocratie die daar al langere tijd heerst moeten we die niet al te serieus nemen. Europa mag dan economisch voor een groot deel afhankelijk zijn van de US maar andersom is dat even goed dus laat deze dwaas maar lullen.

geplaatst op 01-07-2005 om 08:35 uur

USA: Europeanen zijn profiteurs

Arnoud

Ben net terug van een maandje vakantie in de States. Mooi land, maar die mensen... Die Amerikanen sporen niet! Ze zijn arrogant, hebben een grote bek, vinden zichzelf geweldig, hebben geen schaamte etc. etc.
Van dit soort opmerkingen gewoon niets aantrekken...

geplaatst op 01-07-2005 om 10:02 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.