Tv-budgetten wereldwijd onder druk

   19 juli 2005    @marcoderksen

De televisiebestedingen stabiliseren zich wereldwijd en andere media lijken steeds meer aandeel van tv af te snoepen, blijkt uit een nieuw internationaal rapport van ZenithOptimedia. Het aandeel van tv in de totale reclamebestedingen komt mondiaal uit op 38 procent.

ZenithOptimedia voorspelt dat de advertentiebestedingen met 4,7 procent zullen groeien in 2005 en met 6,1 procent in 2006. Internet zal dit en volgend jaar weer de grootste groeier zijn. Outdoor moet volgens het rapport ‘in deze multimediale tijden oppassen dat het wel complementair blijft aan multimedia en onderdeel van ge?ntegreerde campagnes’.

Via: Adformatie.nl

Gepost in: Cijfers en feiten

Over de auteur

Tv-budgetten wereldwijd onder druk

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.