Steeds meer kranten met RSS

   11 december 2004    @frankwatching

Webfeeds (RSS) hebben een groot effect op het bezoek aan nieuwssites. Kranten weten dat als geen ander en steeds meer titels kiezen dan ook voor RSS.

image

Op The Media Drop is een overzicht gepubliceerd van alle Amerikaanse kranten met webfeed. Op dit moment zijn er al zo’n 140 verzameld. Ook in Nederland wordt zo’n overzicht bijgehouden, op de site van Scrapedfeeds.com

Via: The RSS Weblog en Micro Persuasion

Gepost in: Social media marketing

Over de auteur

Steeds meer kranten met RSS

, Frankwatching

Internet, intranet, online media, online marketing en new business. Dat zijn onderwerpen die me boeien en waar ik me als webwatcher, publicist, gastspreker en consultant mee bezig houd. Vanaf begin 2004 deel ik mijn kennis en ervaringen via Frankwatching, een van de bekendste businessblogs van Nederland. Op die plek en daarnaast ook op Eventblogs.nl doe ik eveneens regelmatig verslag van events.

4 Reacties

Steeds meer kranten met RSS

janm

Zijn er al statistieken bekend over de tekst in de titel en de doorklik? Porno doet het natuurlijk goed. Een en hetzelfde nieuws is met verschillende titels te beschrijven.

geplaatst op 11-12-2004 om 22:50 uur

Steeds meer kranten met RSS

Frank Janssen, Frankwatching

Jan: niet dat ik weet. Wel heeft Anders Floor hier eerder wat over de soorten titels geschreven. En kennen we natuurlijk allemaal de adviezen van Jakob Nielsen uit 1998 ;-)

Het lijkt me duidelijk tijd voor nieuw onderzoek!

geplaatst op 12-12-2004 om 00:14 uur

Steeds meer kranten met RSS

janm

Ik kende zelfs het stuk van Jakob Nielsen niet. Dank daarvoor.

geplaatst op 12-12-2004 om 13:24 uur

Steeds meer kranten met RSS

Frank Janssen, Frankwatching

Ik moet toegeven, in die tijd was ik ook nog met heel andere dingen bezig ;-). Ik liep toevallig tegen het verhaal aan.

Graag gedaan!

geplaatst op 12-12-2004 om 13:51 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.