Korea is op volle kracht al bezig met 4G

   05 januari 2004    @EdwinDuys

De overheid van Zuid Korea is al bezig met de introductie van 4G omdat zij het gevoel hebben dat 3G niet aan hun verwachtingen kan voldoen.

De veiling voor licenties wordt voorbereid en tegelijktijd zijn de operationele zaken in planning. De overheid heeft zichzelf als doelstelling gesteld om eind 2004 de operators toegewezen te hebben en eind 2005 4G commercieel geimplementeerd te hebben. 

Kijk dit is nu het voorbeeld van een (centrale) overheid die begrijpt dat je als overheid ook zelf initiatief moet nemen. Het is niet voor niets dat Zuid Korea op mobiel gebied voorop loopt.

Bron: www.4G.co.uk

Gepost in: Mobile marketing

Over de auteur

Korea is op volle kracht al bezig met 4G

, MediaCatalyst

Ooit organisatie-adviseur en rechterhand van bestuursvoorzitter(s) bij Fortis Amev en vanaf 1995 in aanraking gekomen met het Internet. Sindsdien 'geraakt' door dit medium. Van manager E-commerce bij Ordina verantwoordelijk voor het internet diensten portfolio tot Business Development Manager bij een internet startup (online hypotheken en employee benefits). Alle pieken en dalen meegemaakt. De passie is gebleven. Inmiddels ruime ervaring en gespecialiseerd in internet marketing & sales. Gerenommeerde bedrijven als Essent, Amicon, Orange, Vodafone, Sony Europe, Yamaha Europe, Schiphol Group, Nestle, Amsterdam Admirals, Atradius, Mediamall, Philips en NXP heb ik van advies mogen voorzien. Mijn kennis en ervaring wil ik graag met je delen. Ben je geinteresseerd? Zie mijn profiel op LinkedIn. Of bezoek mijn persoonlijk blog of mijn portfolio.

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.