Klaar voor de volgende dotcom-crash: Hot Spots

   06 juli 2003    @marcoderksen    2537 x bekeken

De publiek hotspots zijn aardig op weg om de volgende dotcom crash te worden, aldus Forrester Research.

Ondanks de drukte die de operatoren momenteel maken rond de hotspots, zouden de publieke WLAN spots de komende 5 jaar maar een beperkt potentieel van zo een 7,7 miljoen gebruikers in Europa hebben. Dat betekent 20 procent van de PDA en 15 procent van de laptop gebruikers met WLAN voorziening. Daar staan 312 miljoen mobilofoon gebruikers tegenover. Forrester verwacht dan ook dat in 2008 de hot spot-zeepbel zal openbarsten. Het geld dat vandaag in WLAN toegang via caf?s, hotels, luchthavens, jachthavens, metro, trein, busstations en noem maar op, gestopt wordt, zou dan ook grotendeels weggegooid zijn. Alsof er nooit een dotcom-crash geweest is, aldus de analisten van Forrester.

Bluetooth en WLAN zijn complementaire technologie?n en tegen 2008 zouden 286 miljoen telefoons, laptops en PDA’s voorzien van Bluetooth in gebruik zijn in Europa. Het is dus duidelijk dat deze laatste technologie de bovenhand zal halen.

Bron:
http://www.emerce.nl/

Gepost in: Mobile marketing

Over de auteur

Klaar voor de volgende dotcom-crash: Hot Spots

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

1 Reactie

Klaar voor de volgende dotcom-crash: Hot Spots

Marco Derksen, Upstream

Opvallend dat http://www.hotspot.nl/ niets over het Forrester Research rapport meldt.

geplaatst op 06-07-2003 om 12:10 uur

Plaats een reactie

Log in zodat je (in het vervolg) nóg sneller kunt reageren

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.