Een paar dagen na de mededeling dat Motorola een telefoon ontwikkeld met iTunes standaard geinstalleerd is de introductiesite ook live.
De Amerikaanse telco Cingular heeft een grappige minisite waar je een aantal karakters kunt laten dansen op muziek uit de telefoon. De karakters komen ook voor in de (amerikaanse) commercials van Cingular. Je kunt ook je eigen foto uploaden en zelf swingen op Kiss of Smash Mouth.
Over de auteur
Frank Meeuwsen, The Incredible Adventure starts here...
Frank Meeuwsen (1973) is een zelfbenoemde digitale bohémien en adviseur in digitale communicatieconcepten en nieuwe media strategie bij The Incredible Adventure starts here... (http://www.incredibleadventure.nl). Hij was tot 2009 Brand Director bij Rhinofly en is één van de pioniers op het gebied van webloggen en businessblogging in Nederland.
De corporate blog van Rhinofly, http://www.frank-ly.nl, was in 2002 de eerste bureaublog van Nederland en is nog altijd actief als groepsblog voor medewerkers van Rhinofly. Frank was van 2003 tot 2008 actief als voorzitter van de stichting Dutch Bloggies en mede-organisator van de jaarlijkse weblogverkiezing Dutch Bloggies (http://www.dutchbloggies.nl) en redacteur van het online magazine About:blank (http://www.aboutblank.nl) over de Nederlandse weblogscene.
Frank is tevens oprichter van de populaire weblog Lifehacking.nl waar dagelijks tips en inzichten zijn te lezen om je werk zo efficiënt mogelijk te doen en je leven zo in te richten dat je met minimale inspanning een maximaal resultaat kunt halen. De blog staat dagelijks op de voorpagina van Nu.nl, in samenwerking met uitgeverijen geven we boeken uit over slimmer werken en slimmer leven en we organiseren de Lifehacking Academy met workshops en unconferences.
1 Reactie
Stonehead
Ongeveer een week terug had motorola.com ook al de primeur van de nieuwe single van Madonna, "Hung Up" (met een sample van Abba's Gimme Gimme Gimme). Er was 1:20 van het nummer te horen in een Flash-animatie, en er zit een heel kort stukje in een commercial. De animatie is er nog, het geluid niet meer. Maar er is al met al wel veel geld aan besteed.
geplaatst op 13-09-2005 om 19:58 uur
Plaats een reactie
Log in zodat je (in het vervolg) nóg sneller kunt reageren