Hoax leidt tot stormloop

   19 december 2004    @marcoderksen    3314 x bekeken

Een vals e-mailbericht heeft ertoe geleid dat Amerikanen massaal contact hebben gezocht met een landelijke dienst die moet voor-komen dat een mobiel telefoonnummer gebeld kan worden door telemarketeers.

In het e-mailtje worden mensen gewaarschuwd voor nieuwe rechten voor telemarketingbedrijven, die vanaf 1 januari gaan gelden. Indien mensen niet v??r afgelopen woensdag om anonimiteit zouden hebben gevraagd, krijgen commerci?le instellingen de beschikking over de nummers. Zo ongeveer luidde de waarschuwing.

De Federal Trade Commission (FTC), die de echt bestaande ‘bel-niet-dienst’ in 2002 in het leven heeft geroepen heeft verklaard in ??n week 9,5 miljoen reacties te hebben gekregen van consumenten die vreesden voor hinderlijke telemarketeers. Normaal ontvangt de FTC 200.000 blokkeerverzoeken per week.

De veranderende regelgeving is evenwel onzin. “Het enige juiste in het e-mailtje was het bestaan van onze online blokkeermogelijkheid”, aldus een woordvoerster van de FTC.

Bron:
http://www.telegraaf.nl/

Gepost in: E-mail marketing

Over de auteur

Hoax leidt tot stormloop

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

Plaats een reactie

Log in zodat je (in het vervolg) nóg sneller kunt reageren

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.