‘Het Nationale internetonderzoek’

   17 november 2005    @marcoderksen

Nederlanders kunnen niet meer zonder internet. E-mail, zoekmachines en internetbankieren zijn verreweg de meest favoriete internet-toepassingen van de afgelopen 10 jaar. Dat zijn enkele resultaten uit ‘Het Nationale internetonderzoek’ dat TNS/NIPO heeft uitgevoerd in opdracht van Webwereld onder consumenten en zakelijke internetgebruikers (via: NU.nl).

Het onderzoek is uitgevoerd ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van Webwereld. Donderdag (vandaag dus) viert Webwereld het jubileum in Panama te Amsterdam.

Gepost in: Cijfers en feiten

Over de auteur

‘Het Nationale internetonderzoek’

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

1 Reactie

'Het Nationale internetonderzoek'

Boogaarts-rekenmodule

Ik had MSN (chatten) toch zeker bij de top 3 verwacht. Volgens mij is internetbankieren geen favoriete bezigheid maar een noodzakelijke.

geplaatst op 18-11-2005 om 14:25 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.