Gratis WiFi via GoogleNet?

   16 augustus 2005    @remivanbeekum

Bryant Park WiFi sponsored by Google

Begin maart was ik met een collega in voor de SES in New York. In Bryant Park viel me dit bordje op. Dat is handig, gratis internet!

Nu lees ik dat Google samen met Feeva bezig is WiFi hotspots te maken in veel grote steden in de US. De theorie: Binnenkort gratis internet via WiFi via GoogleNet in alle grote steden in Amerika. Feeva biedt de techniek waarmee de exacte locatie van de internetters te achterhalen is, en Google serveert locatiegerichte advertenties. Interessant! (Het artikel)

Gepost in: Zoekmachine marketing

Over de auteur

Gratis WiFi via GoogleNet?

, Storm Marketing Consultants

Als online marketing consultant bij Storm online marketing consultants ben ik verantwoordelijk voor de tevredenheid van een deel van onze klanten. Daarnaast ben ik als lid van het het management team verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de kwaliteit van onze dienstverlening.

5 Reacties

Gratis WiFi via GoogleNet?

Steef

Om dit in de context te plaatsen is het wellicht handig om de commentaren op slashdot te lezen.

Het artikel op Business 2.0 zit namelijk een beetje te speculeren. De bandbreedte die ze inkopen zullen ze in mijn ogen eerder gebruiken voor zaken als google video.

GoogleNet dat in alle grote steden van de VS gratis wifi gaat aanbieden? Kom op zeg! Geruchten en speculaties zijn wat anders dan nieuwsfeiten.

geplaatst op 16-08-2005 om 10:38 uur

Gratis WiFi via GoogleNet?

Remi van Beekum, Storm Marketing Consultants

Zou het zo'n vreemde stap zijn voor Google in de toekomst? Het kost wat geld, maar met de opkomst van local search kan het ook veel mogelijkheden bieden om heel specifiek te adverteren op locatie. Denk bijvoorbeeld aan taxibedrijven en dergelijke. Ik kan me best voorstellen dat dit een slimme zet is voor Google.

geplaatst op 16-08-2005 om 10:56 uur

Gratis WiFi via GoogleNet?

Ivan Spijkers

De toekomst zit hem denk ik toch in het internetten via GPRS/EDGE of UMTS/HSDPA. Zodra deze aangeboden worden voor lage prijzen zal het fenomeen hotspots wel weer verdwijnen.

geplaatst op 16-08-2005 om 11:43 uur

Gratis WiFi via GoogleNet?

Remi van Beekum, Storm Marketing Consultants

Ik herinner me ineens de greenpoints. Waarschijnlijk heb je gelijk...

geplaatst op 16-08-2005 om 12:17 uur

Gratis WiFi via GoogleNet?

Bas Paauw

Hotspothaven; search engine voor WiFi hotspots. Alleen al 61 Gratis WiFi locaties op Manhattan. Locatie gericht adverteren is al jaren mogelijk via bijvoorbeeld Quova.

geplaatst op 16-08-2005 om 17:40 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.