72604
woensdag 4 augustus 2004, 7:17 uur

Amerikaanse branche-organisatie voor zoekmachine marketing wordt volwassen

(Upstream) | @marcoderksen
Zoekmachine marketing,

Begin deze week vond de jaarlijkse bijeenkomst van de Amerikaanse branche-organisatie voor zoekmachine marketing, Search Engine Marketing Professional Organization (SEMPO), plaats in San Jose, California.

De organisatie heeft inmiddels meer dan 250 leden (contributie varierend van $300 tot $5000 per jaar), een aantal grote sponsors (zoals Overture, Google, Verizon en Atlas) en bijna $300.000 in kas (waarvn ca. 25% sponsorgeld; rest via leden). Voor het komende jaar staan o.a. een landelijke advertentiecampagne met als payoff “Top of Search - Top of Mind”, de start van een Japanse versie van SEMPO en een nieuw wetenschappelijk search-onderzoek op het programma.

Binnenkort tijd voor een Nederlandse brancheorganisatie of moet Nederland zich aansluiten bij een Europese of Amerikaanse organisatie?

Meer van deze auteur

Meer uit deze rubriek(en)

eer

Meer over dit onderwerp

  • Geen gerelateerde cursus gevonden
eer

Meld je aan of log in.