Blue Shots TV: Kiliaan Toorenaar | (ex) Marktplaats

   05 november 2010    @ronnieovergoor    12889 x bekeken

Blue Shots TV: Kiliaan Toorenaar | (ex) Marktplaats

1 Oktober verliet hij na 5 jaar Marktplaats. Op Molblog zei hij: ‘Ik heb leuke dingen gedaan met slimme mensen’, zegt hij. ‘Maar na vijf jaar budgetten opstellen en beoordelen, was ik toe aan iets anders. Het gaat goed met Marktplaats, het is nu nog leuk, maar ik wil even een paar maanden niets doen en nadenken over een nieuwe stap.’ Op Blue Shots TV praat hij met Joris over wat hem drijft, wat hij allemaal heeft gedaan en wat hij allemaal nog wil doen. Curriculum Vitae, over de mens achter het CV.

Op de hoogte blijven van nieuwe programma’s van Blue Shots TV kan via e-Mail, RSS, iTunes, of via Twitter.

Gepost in: Online video

Over de auteur

Blue Shots TV: Kiliaan Toorenaar | (ex) Marktplaats

, 7 Ditches TV

➡ Dagvoorzitter/Moderator/Presenter/TVHost ➡ Founder @7ditchestv ➡ Auteur Ondernemersboek van het Jaar: http://bit.ly/infobook ➡ Referenties: http://bit.ly/aboutronnie.

1 Reactie

Blue Shots TV: Kiliaan Toorenaar | (ex) Marktplaats

Mark de Bruin, Marketing @ ANWB

Het filmpje is alleen met flash te kijken? Op m'n iPad en iPhone zie ik niets. Ook niet in de iPhone app van Marketingfacts. Kun je de video uploaden op YouTube en die koppelen? Dan kan iedereen wel het interview zien.

geplaatst op 06-11-2010 om 17:01 uur

Plaats een reactie

Log in zodat je (in het vervolg) nóg sneller kunt reageren

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.