90348
donderdag 26 augustus 2010, 10:10 uur
SlideshareReview (92): Social media door een raketgeleerde

Raketgeleerde (Rocket Scientist) Nick Skytland werkt bij de NASA. Echt zo’n bedrijf dat een tijd lang heel erg hip is geweest, maar nu net als elk ander bedrijf moeite moet doen om de beste nieuwe mensen aan te trekken.

Elk bedrijf dat het (mede) moet hebben van goede software (en welk bedrijf is dat nu niet), is op zoek naar de digital natives. De generatie die digitaal is opgegroeid. De generatie die vierkante oogjes heeft van het staren naar beeldschermen (dat helpt als je werkt bij ground-control in Houston).
In deze presentatie laat Skytland vooral aan alle andere NASE-medewerkers zien wat er nu zo anders is aan die nieuwe generatie digital natives en hoe zij het beste benaderd kunnen worden door middel van social media.

Meer van deze auteur

Meer over dit onderwerp

  • Geen gerelateerde cursus gevonden
eer

Meld je aan of log in.