Google legt uit hoe haar zoekmachine, advertenties en apps werken

   16 maart 2010    @remivanbeekum

how Google worksOp How Google Works legt Google aan het publiek uit hoe Google werkt.  Dit doen ze doormiddel van 3 video’s waarin mensen als Matt Cutts uitleggen hoe de zoekmachine werkt, hoe AdWords werkt en hoe de Google Apps werken.

Voor de meeste lezers op Marketingfacts zal dit niets nieuws zijn, de video’s bevatten verder ook geen nieuwe dingen en zijn natuurlijk een promo voor Google. Maar het zijn wel handige video’s om eens op een verjaardag aan een leek uit te leggen hoe het allemaal werkt.

Transparantie over werking Google

Volgens Search Engine Land probeert Google hiermee te laten zien hoe transparant ze zijn, als reactie op het EU antitrust onderzoek. Zie ook deze post over Google’s transparancy op het Google European Public Policy blog.

How Search Works

In de eerste video legt Matt Cutts uit hoe de zoekmachine zelf werkt:

How Search Ads Work

In de tweede video legt Nundu Janakiram uit hoe AdWords werkt:

How Google Apps Work

Vivian Leung legt ons in de derde video uit hoe Google Apps werken:

Handig?

Ik ben benieuwd wat jullie van de video’s vinden. Ik ga de eerste twee in ieder geval op de volgende verjaardag in de familie maar eens laten zien!

Gepost in: Zoekmachine marketing

Over de auteur

Google legt uit hoe haar zoekmachine, advertenties en apps werken

, Storm Marketing Consultants

Als online marketing consultant bij Storm online marketing consultants ben ik verantwoordelijk voor de tevredenheid van een deel van onze klanten. Daarnaast ben ik als lid van het het management team verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de kwaliteit van onze dienstverlening.

2 Reacties

Google legt uit hoe haar zoekmachine, advertenties en apps werken

sandertamaela, Onetomarket

Transpiratie over werking Google? Krijg het er inderdaad soms warm van...

geplaatst op 16-03-2010 om 09:42 uur

Google legt uit hoe haar zoekmachine, advertenties en apps werken

matthijs

ga het vanavond denk ik dan maar eens uitleggen ;)

geplaatst op 16-03-2010 om 10:29 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.