Vodafone Campagne: Blackberry Hideout

Een tijdje terug hoorde ik ergens (ik weet het echt niet meer) iemand een verhaal vertellen over het gegeven, dat de iPhone onder jongeren alweer uit is, en dat je nu toch echt de Blackberry nodig hebt om de blits te maken en mee te tellen.
Ik weet (nog) niet of het waar is, maar Vodafone speelt er aardig op in met de actie ‘Blackberry Hideout’. Iedere dag wordt een Blackberry curve verstopt op alle tien Nederlandse universiteiten. In de actie staan Benoit Joubert en David Parker, medewerkers van Blackberry centraal. De actie is te volgen via Hyves, Facebook en Twitter. Achtung! tekende voor het concept.
Gepost in: Online advertising, E-business
2 Reacties
Annelies Verhelst, Insperidé
Kijk, daar hou ik nou van! Iedereen aan de Blackberry! (jup, ik ben fan)
geplaatst op 11-11-2009 om 13:56 uur
Sander Sprong
Als ik ( als 24 jarige) om mij heen kijk, zie ik voornamelijk HTC ( Touch pro II, Hero etc) opkomen. Maar dat de Iphone weer uit is, dat is duidelijk en logisch. Als je vader, docent etc met hetzelfde product lopen, dan wil je als "innoverende" jongere iets nieuws en anders
geplaatst op 11-11-2009 om 18:30 uur
Plaats een reactie