86613
vrijdag 30 oktober 2009, 7:31 uur

Wintersporters.nl en Eurorelais.nl reiswebsites van het jaar

(Mangrove) | @rubenbos

{title}Een jaar geleden vroeg ik aan Martijn van Erp wat volgens hem de ‘gouden regels’ voor web 2.0 ondernemers waren. Lees ze nog eens na, want zijn Wintersporters.nl is uitgeroepen tot informatieve reiswebsite van het jaar. Eurorelais.nl won de prijs in de categorie transactiegericht.

Maurice De Hond was juryvoorzitter van de door Travelution georganiseerde verkiezing. De vakjury bestond uit Tina Gremmen (NS HiSpeed), Robbert Jan Meerpoel (Holiday Cars) en Wim Smit (Tsi Solutions). Martijn van Erp is blij met de erkenning: “Dit is een project dat helemaal is ontstaan uit passie. We hebben altijd bewust gekozen om de website niet te doordrenken met sponsoring en onafhankelijk te blijven. Bezoekers zien dat.” Beide websites, gefeliciteerd! Disclaimer: Zelf ben ik betrokken bij vakantiegangers.nl.

Meer van deze auteur

Meer over dit onderwerp

  • Geen gerelateerde cursus gevonden
eer

Wintersporters.nl is inderdaad een erg goede site. Ik gebruik het elk jaar om een nieuwe bestemming uit te zoeken, ook omdat ze voor zover ik weet, geen noemenswaardige concurrentie hebben als het gaat om het vinden van een vet wintersportgebied.

Het is een super team dat met veel passie aan de website werkt.
Geweldig!

Disclaimer: Zelf ben ik betrokken bij eurorelais vakantiewoning

(en wel ff blij dat we de non www versie redirecten...)

@Simme, Vakantiegangers.nl is van Milq, net als Wintersporters.nl vandaar de disclaimer! Gefeliciteerd!

Buitengewoon goede websites, waar vele reispartijen nog van kunnen leren!

Gefeliciteerd!

Van harte Wintersporters.nl! Ik heb enkele keren mogen zien/ervaren hoe echte wintersport freaks/fanatics een prachtig portal aan het bouwen waren. Een bevestiging van wat ik al wist! Een top site!

Meld je aan of log in.