14 ‘facts’ die je waarschijnlijk niet wist over FriendFeed

   21 augustus 2009    @mgvandenbroek    4150 x bekeken

{title}Op het moment dat Facebook Friendfeed overnam is menigeen zich vast gaan afvragen wat dat Friendfeed eigenlijk voor een dienst was. De overname was voor sommigen een logische, anderen zagen zoals vaker een complot en waren bang voor monopolievorming.

Op Hubspot heeft het de redactie behaagd een paar ‘geheimen’ over Friendfeed op te schrijven: ‘State Of FriendFeed: 14 Things You Probably Don’t Know’. Veertien feitjes over Friendfeed, sommigen met een hoge ‘Fun-Factor’. Friendfeed gebruikers, bijvoorbeeld, hebben hun account gemiddeld gekoppeld aan 6.1 externe diensten. En zo gaat het nog even door. En van alle Twitter-gebruikers op Friendfeed (accounts gekoppeld) heeft 69 procent dezelfde username. Hopla, wat harde facts op deze vrijdagmorgen!

Gepost in: Bedrijven en personen, Social media marketing

Over de auteur

14 ‘facts’ die je waarschijnlijk niet wist over FriendFeed

, Marketingfacts

Geboren: Hoogeveen, 1982. Van april 2008 tot juni 2011 communitymanager / hoofdredacteur bij Marketingfacts.nl. Heeft een passie voor álles wat online is en vooral voor de combinatie van nieuwe media en interactieve marketing.

1 Reactie

14 'facts' die je waarschijnlijk niet wist over FriendFeed

rebecca kanne

Een mooi artikel, maar help me eens: waar zit het hoge fun gehalte om Friendfeed als hub te gebruiken en daar diverse sn's aan te koppelen die allemaal 1 (bedrijfs)naam hebben om ze dan zo uit te zenden naar bijvoorbeeld twitter? Of hebben wij het niet begrepen?

geplaatst op 23-08-2009 om 19:35 uur

Plaats een reactie

Log in zodat je (in het vervolg) nóg sneller kunt reageren

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.