Meer van deze auteur
- BMW en de langste banner ooit 27 mei 2011, Matthijs van den Broek
- ABN Amro Visie op Media 2011 26 mei 2011, Matthijs van den Broek
- Heineken lanceert opvolger The Entrance: The Date 26 mei 2011, Matthijs van den Broek
- BelCompany lanceert tabletplatform WikiTablets.nl samen met Tweakers 26 mei 2011, Matthijs van den Broek
- Mojiva: 60 procent mobiele gebruikers klikt op mobile ads 25 mei 2011, Matthijs van den Broek
Meer uit deze rubriek(en)
- #TSC12: Power to the People 9 februari 2012, Erik van Roekel
- #TSC12: Vodafone Taking the Next Step in Webcare 9 februari 2012, Erik van Roekel
- #TSC12: De dilemma’s van social media volgens Fons Trompenaars 9 februari 2012, Bram Koster
- Nieuwe weg voor social en email tools: Cotweet wordt SocialEngage 8 februari 2012, Jordie van Rijn
- Social advertising en onderbreking: vissers en zwemmers 7 februari 2012, J-P De Clerck






Want..... ?
N.B. Een 'wazige' post :-(
@Fred & Matthijs: een PRACHTIGE posting juist & fun -- vind ik ten minste.
"Complete control of your privacy", zegt Google.
Weet je hoe dat gaat werken dan? Gewoon: koop 5 telefoons, al naar gelang je libido of drugsrunnerprofiel, waar je niet mee te koop loopt tuuk.
Eentje met lijn 15 meesturen, de ander op kantoor laten liggen, en vooral weten wie je waarom en met welke smoes je welk nummer geeft.
Niks aan de hand dus: de ballgame-of-life met alle cheats van dien - dire blijft gelijk.
Alleen meer balletjes in de lucht houden. Maar goed, wie zo opereert, die heeft toch ook ballen??
Luister, wie hier software voor maakt, die zit natuurlijk gebeiteld. Ff snel die GoogHideLatitudePatch schrijven . . .
@Fred:
Vind het overigens een leuke cartoon!
Echter,de realiteit komt sneller dan we denken...
Wat als de software een "3D optical" herkenningsfoutje maakt? En de ware blijkt:
- Nice guy
- Likes geek girls
- Honest
- Likes to play with Lego with kids
Maar ja, als je dan aan de bar toch een Buckler biertje drinkt, van je door de mand...
@Fred: Ik snap je ook niet helemaal. Misschien digg je de humor niet. Maar misschien heb ik (of Bas van den Beld) een verkeerd verband gelegd dat niet bestaat.
@Jaap Bloem: wat heb je toch een rijke fantasie ;)
@Gosse AdB: Buckler? Is dat lekker bier? ;-)
@Mathijs: "Maar misschien heb ik (of Bas van den Beld) een verkeerd verband gelegd dat niet bestaat" <<< DAT is 't.
Ik begreep de kop "En toen… gooide Google Latitude roet in het eten" in relatie tot de cartoon dus niet. Vandaar mijn predikaat 'wazige post'.
De catoon 'digg' ik helemaal. Maak je geen zorgen :-)
Briljante strip.
Ik ben een van de stakkers die een iPhone heeft en blijkbaar boycot Google die met deze hippe buddyfinder-dienst. Ik krijg namelijk "coming soon" te zien. Doen ze zeker express ofzo? Moet ik zeker overschakelen op een gPhone aka G1?
Beste Fred, vond jouw reactie helemaal top, want die gaf mij de gelegenheid om . . . je moet dat in de dialoog zien op weblogs. Nogmaals mn dank voor je spichtigheid!
Matthijs, qua rijke fantasie: ach ben helaas niet helemaal DIS, gelukkig ;)
Gosse: "Buckler?", workniewazugvanhoor.
@all: het wordt hoog tijd dat M! een echte website wordt. Zo kan het niet langer. Met die snelheid van postings -- die differentiatie.
@Jaap & Matthijs:
"Maar ja, als je dan aan de bar toch een Buckler biertje drinkt, van je door de mand..."
moest zijn
"Maar ja, als je dan aan de bar toch een Buckler biertje drinkt, VAL je door de mand..."
Als echte vent tenminste, volgens Youp van 't Hek in 1989:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Buckler
Welcome to the real world ;)
Fantastische strip! Haha. Sneue is dat dit geen fictie is en zelfs geen toekomstmuziek. Face recognition zit al in software en het is alleen een kwestie van wachten tot zoekmachines dit gaan aanbieden. Ik kijk niet vreemd op als een zoekmachine het bij wijze van spreken volgende week lanceert.
Dan gaat het echte "profilen" beginnen, iets wat nu natuurlijk ook al gebeurde zonder face recognition. Een date met het meisje van je dromen mislopen is dan nog de meest onschuldige vorm, je kan je beter druk maken om bijv. de Thaise douane die een foto van jou uit een ver verleden oprakelt met "een jointje op Lowlands". Inderdaad, hier volstrekt normaal en legaal. En dat in combinatie met wat kritische opmerkingen die je ooit online gezet hebt over de politieke situatie in het land. De grap is ook dat de foto misschien niet eens door jezelf of door vrienden online gezet is.