Meer over dit onderwerp (AskNow)
Meer uit deze rubriek(en)
- Verslag Social Media World forum - Part I 19 maart 2010, Daan Jansonius
- Marketingfacts slaat de handen in elkaar met het Social Marketing Forum 18 maart 2010, Matthijs van den Broek
- Live televisie kijken op je iPhone met Rumble van Triple IT 18 maart 2010, Matthijs van den Broek
- Live persconferentie lancering HP Touchsmart web printer 18 maart 2010, Vincent Everts
- SlideshareReview (72): The holy grail of social media 18 maart 2010, Wichert van Engelen
Laatste Viral Friday




Duidelijk is dat Hyves graag ´bij de mensen en bedrijven´ thuiskomt. Maar zitten bedrijven te wachten op werknemers die nu ook onder werktijd dingen gaan doen waar ze alleen zelf (en Hyves)beter van worden?
@Karel: dat wellicht niet, maar je kan er natuurlijk ook voor zorgen dat je er als bedrijf beter van wordt via de werknemers, zoasl bijvoorbeeld door arbeidscommunicatie via medewerkers op Hyves vorm te geven.
Werkgevers vinden het alleen leuk als werk en prive vervaagd in hun eigen voordeel. Andersom is niet zo erg binnen grenzen, laat de werkgeven daar mee leren leven. Feit is dat is sommige beroepen networking via een hyves of twitter zeker meerwaarde opleverd.
Mooi open visie-interview met Yme. 'k Ben best wel buiten adem na het beluisteren van deze video. Man, wat kan die man rap kletsen.
Errug interessant heren, goed verhaal over nu en straks, dank @erwblo & @yme!
Zeer informatief interview dit. Wat kan het toch simpel zijn. Zet een camera neer en stel een paar open vragen. En het kost nog geen drol ook. Mooie content! Ben erg benieuwd naar Erwin's volgende 'slachtoffers'.
Zet twee rappe praters in een kamer en je hebt genoeg te luisteren. Erg boeiend!
Pracht interview. Yme heeft het duidelijk naar zijn zin!
Wow! Wat een perfecte beeldkwaliteit! Zeer inspirerend gesprek! Is dit een voorproefje van Erwin's nieuwe format per 1 januari ;-) "Erwin Blom in gesprek met ..."
Leuk! Geluid zou misschien apart opgenomen kunnen worden of directer (beetje hol), maar het is echt harstikke leuk zo mensen aan het woord te horen. Benieuwd naar de volgende.
Super leuk interview.... Als ik nou de advertenties op MIJN hyve pagina zelf wil verkopen.. of wil blocken omdat ik MIJN vrienden niet wil lastig vallen als ze op MIJN SOCIALE terrein komen... mag dat en kan dat??
zeg je nou dat we niet gek van je worden Yme? ;-)
@Raymond ;-)
Wat voor camera gebruik je Erwin? En wat voor formaat is het filmpje eigenlijk?
@peter Ik heb ooit een veel te dure camera gekocht omdat ik die de mooiste vond ;-) De Canon XL1
@peter Ik heb het zelf in hoge kwaliteit, heb het via VisualHub in H264 teruggebracht tot 130 Mb (interview van klein half uur) en heb dat ge upload naar Vimeo.
@phileasfox Eens, geluid zou eigenlijk nog apart moeten worden opgenomen.
Super goed interview! Wat een interessant verhaal. Zeker omdat we zelf bezig zijn met het opzetten van een community. Erg leerzaam deze 25min:)
Ik vind het onderwerp net zo fascinerend, fascinerend, fascinerend als Yme :-)
Misschien een interessant verhaal. Maar de krant wordt toch ook niet gedrukt op gebruikt toiletpapier. Als je zoiets doet, moet je het wel doen voor de kijkers en dus een acceptabele videokwaliteit halen. Dit is precies waar ik bang voor ben. Het internet als een grote vergaarbak van slecht geproduceerde filmpjes. Jammer, gemiste kans.
Interessant en goed interview :-)