Emerce e.day 2007
Op 13 september is het weer zover en trekken marketeers massaal naar Rotterdam voor Emerce e.day 2007. Opnieuw een ambitieus programma vol internationale toppers zoals Rolf Skyberg (eBay), Martin Stiksel (LastFM), Eric Peterson (Webanalytics Demistified), Biz Stone (Twitter) en Sep Kamvar (Google). Ook dit jaar is er tijdens het gehele event een playground waar bezoekers de nieuwste technologieën kunnen bekijken. Ik zou zeggen, zet e.day in je agenda en meld je aan op eday.eventregistratie.nl.
Overigens is Emerce afgelopen week gestart met het plaatsen van video-opnames van eerdere Emerce-events op YouTube waaronder 13 video’s van e.day 2006. Helaas is niet in alle video’s het geluid even goed maar desalnietemin heel aardig om nog eens terug te kijken:
- e.day 2006: Speeding Ideas—Managing Innovation
- e.day 2006: New platforms, New Businessmodels
- e.day 2006: Spinwards: The best interactive marketing cases
- e.day 2006: Making money in virtual worlds
- e.day 2006: Pete Blackshaw, Dancing with megaphones
- e.day 2006: Mark W. Hansen, Lego Factory - Co-Creative Mass
- e.day 2006: Susanne Piët, De Gouden Formule
- e.day 2006: Alan Moore, Communities Dominate Brands. 1/2
- e.day 2006: Alan Moore, Communities Dominate Brands 2/2
- e.day 2006: Joseph Jaffe
- e.day 2006: Ben Hammersley
- e.day 2006: Werner Vogels
- e.day 2006: Micheal Jones
Gepost in: Events
4 Reacties
Jim Stolze, TEDx Amsterdam
Ha Marco,
Ik zag je Twitter-oproepje. Lijkt me een top idee.
Biz Stone zit in mijn track bij Eday en ik heb als het goed is een scherm met live backchannel. Ideeën, vragen of tips zijn dus van harte welkom. Lijkt me leuk om hem wat vragen uit die bijzondere Twitter-NL scene voor te leggen.
Stuur maar naar twitter.com/jimstolze of via een ander kanaal.
geplaatst op 15-08-2007 om 09:07 uur
Marco Derksen, Upstream
Eens kijken of we andere twitteraars kunnen motiveren!
geplaatst op 15-08-2007 om 09:35 uur
Pizza
wat een irritante reclame zeg, vooral dat geluid.. kan de helft van het filmpje niet volgen
geplaatst op 15-08-2007 om 12:03 uur
Marco Derksen, Upstream
@Pizza: mee eens, heb adfactor gevraagd geluid uit te zetten. Laat me even weten als je er nog last van hebt!
geplaatst op 15-08-2007 om 12:42 uur
Plaats een reactie