ADV: Twinkle organiseert Webanalytics Congres

   25 april 2007    @marcoderksen

Op donderdag 31 mei organiseert Twinkle in samenwerking met de WAA (Web Analytics Association) en ondergetekende het eerste Nederlandse Webanalytics Congres. Onder leiding van dagvoorzitter Eduard de Wilde zullen sprekers als Geert-Jan Smits (Jungle Rating), Jos Verwoerd (Directeur Internet Retail Postbank), Bert Wiggers (tot eind deze maand nog directeur Kieskeurig.nl) en Eric Peterson spreken over de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van webanalytics. Naast de keynotes zijn er parallelsessies waarin korte presentaties van leveranciers en gebruikers.

Gepost in: Events, Web analytics

Over de auteur

ADV: Twinkle organiseert Webanalytics Congres

, Upstream

Oprichter/partner Upstream, Marketingfacts, Arnhem Dichtbij, SportNEXT, TravelNext, FoodNext, RvT VPRO, Bestuurslid Luxor Live, docent HAN Zie voor details: Upstream.nl

5 Reacties

ADV: Twinkle organiseert Webanalytics Congres

Antoinette - on a mission - Hoes

Leuk, Komen er ook nog wat sprekers die de laatste inzichten van de Ad Tech in Hamburg meenemen? Daar, naast andere dingen, ook hoop (internationale) webanalytics zaken in.

geplaatst op 25-04-2007 om 06:10 uur

ADV: Twinkle organiseert Webanalytics Congres

Marco Derksen, Upstream

Kun je specifieke aspecten noemen Antoinette?

Ik denk dat Geert-Jan die vanuit JR binnenkort met een boek over Webanalytics komt een goed beeld kan schetsen van het landschap. Eric Peterson zal vooral ingaan op trends & ontwikkelingen waarbij hij zeker ook engagement-gerelateerde KPI's ter sprake zal brengen. Bert Wiggers zal ingaan op de relatie tussen online en offline metingen (die Kieskeurig samen heeft opgezet met GfK). Met de Postbank hebben we denk ik één van de grootste cases op webanalytics gebied.

Maar zoals gezegd, ben benieuwd of we apsecten missen; wellicht dat we daar nog wat mee kunnen in de parallelsessies.

geplaatst op 25-04-2007 om 06:16 uur

ADV: Twinkle organiseert Webanalytics Congres

Christian van den Berge

Sounds interesting Marco! Mooi programma, ga m'n best doen om van de partij te zijn :)

geplaatst op 25-04-2007 om 06:58 uur

ADV: Twinkle organiseert Webanalytics Congres

Gerben

Hm....

Wel interessant hoor....kwam laatst die WAA ook ergens tegen...best interessant!

Denk dat ik kom....maar we moeten even plannen!

geplaatst op 25-04-2007 om 07:07 uur

ADV: Twinkle organiseert Webanalytics Congres

Bram Alkema

@Marco Die specifieke aspecten van Ant liggen nog in de toekomst. Vooral omdat de Ad Tech nog moet komen :p. Ik ga iig bloggen in Hamburg maar eerder over campaign optimisation in Europa dan over site optimalisatie. Heb je een blog voor dat WebAnalytics Congres? (Overigens KPI en metrics zijn verschillende dingen.)

Goed initiatief. Maar waarom nou weer in Zeist? ;)

geplaatst op 25-04-2007 om 07:40 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.