donderdag 26 oktober 2006, 18:07 uur
Playboy troeft de bierkaai af
Buiten is het twaalf graden. Binnen maakt mannelijk Nederland zich op voor Heleen van Royen. Nog een paar dagen en de niets en niemand ontziende schrijfster (“de column kwam van rechts”, prevelt Oudkerk nog dagelijks) is in volle glorie te bewonderen in de Playboy. Dat haar man Ton de reportage zal opluisteren met zijn eigen hang- en sluitwerk zal voor de gemiddelde lezer even slikken zijn maar goed, voor een beetje milf moet je dan maar even door de zure appel heen bijten.
Playboy heeft de bui dit maal zien hangen. Elke keer was het immers weer raak: nog voordat het magazine in de winkel ligt, gingen de naaktfoto’s via sites als Mokkels.nl en VKMag in moordend tempo over het internet. Deze editie pakt het blad het anders aan: Schrijf je in en ontvang straks als eerste unieke behind the scenes foto’s en videobeelden. Voor niets? Ja, voor niets. Want ook Playboy beseft dat het zo ondertussen maar beter is om de piraterij op internet af te troeven via een voorinschrijving dan om de illusie te koesteren dat de klant op D-Day naar de kiosk blijven rennen. Vroeg of laat zal het blad volledig online gaan en dan is het prettig als je de consument al aan boord hebt.
Goh, drie jaar later en ze hebben het begrepen bij Playboy ;-)
Nu.nl: Ze gaan, naast de "behind the scenes"-beelden, ook foto's uit het magazine al online plaatsen voordat het blad in de schappen ligt.
Aangezien bloggen op Marketingfacts toch bepaalde verantwoordelijkheden met zich mee brengt, zal ik me beroepshalve maar even met de materie bezig houden wanneer het zover is.
Je had ook naar RTL Boulevard en Shownieuws kunnen kijken voor een eerste inkijkje...
Kortom: de buzzmachine draait overuren en dat blad haalt toch wel een topomzet.
Onderdeel van de nieuwe strategie, gratis onbedoelt weg geven van content ;)
http://www.jaggle.nl/log/item.php?id=24702
Die site is zo lek als een mantje
http://cyberclub.playboy.nl/fetchimg.php?t=fotoalbumFotos&fit=fotoalbum&i=7145&f=_large
Zo dom zijn ze zelfs bij otto niet
Netvlies
http://www.ebase.nl/project/2005/09/08/Playboy.Cyberclub/303/
Heel goed jongens...