Omdat we er al vaker over schrijven, nu kort: Google Docs & Spreadsheets (voormalige Writely en de Spreadsheets van Google) zijn gelanceerd. Mogelijkheden zijn er om gemakkelijk documenten te importeren en exporteren; samen te werken met anderen; revisies bij te houden en eventueel terug te keren naar een eerdere versies; en om te publiceren naar je blog.
Gmail was er al, net als de Reader en Chat/Talk. Nu alleen nog een alternatief voor Powerpoint en het verhaal is compleet.
Over de auteur
Ewout Wolff kent het online marketing vak vanuit de praktijk: de afgelopen 19 jaar heeft hij ervaring opgedaan met bedenken en (vooral) realiseren van nieuwe online concepten.
Zijn achtergrond: meester in de rechten en een mba. Leerde verkoop in het bedrijfsleven, marketing bij Fortis en werd daarom marketing manager van een internet bedrijf. Later volgde hoofd marketing & innovatie bij de AVRO en manager nieuwe media bij Proteq.
Als interim manager heeft hij gewerkt voor Centraal Beheer, AXA, de Efteling, Freo, Alliander en De Lage Landen.
Hij is nu partner bij Saristos, online marketing & social media realisten: een bureau voor online marketing en effectieve social media.
3 Reacties
vincent everts, Innovader
Mijn absolute beste textverwerker. Heerlijk omdat alleen maar je browser hoeft te hebben. Alle documenten staan online maar ik vind het vooral geweldig omdat je tegelijkertijd met 2-10 mensen in hetzelde document kunt werken. Alles veranderd voor je ogen, geweldig. Is zo handig om samen aan een docucment te werken. Writely is nu http://docs.google.com Nu al.leen een NEDERLANDSE SPELLINGCHECK en word gaat er compleet uit. Kennen mensen nog een makkelijke nederlandse online check?
Vincent Everts
geplaatst op 12-10-2006 om 21:02 uur
Justus
Prima toepassing, maar 1 ding vind ik jammer: Wraitelie klonk zo lekker,en Koelke doks en spretsjiets klinkt zou.... corporate. Waarom wil Google niet meer cool zijn?
geplaatst op 13-10-2006 om 08:23 uur
Peter Luit
Ik ben er naar aanleiding van een gezamenlijk optreden met Vincent ook mee aan de slag gegaan. Het is een bijzonder prettig te bedienen omgeving, en ook met één druk op de knop is de inhoud op een weblog te zetten. Prima stukje werk, niet alleen voor thuis, maar zeker ook voor onderweg. Ik denk dat dit ook een uitstekende applicatie is voor toepassingen binnen het onderwijs. Ik heb het gevoel dat een heel nieuw 'desktop' gevoel gaat ontstaan, wanneer een bredere groep applicaties langs deze weg beschikbaar zullen worden gesteld.....
geplaatst op 14-10-2006 om 08:37 uur
Plaats een reactie
Log in zodat je (in het vervolg) nóg sneller kunt reageren