Uw gedrag van afgelopen zaterdag

   02 juni 2006    @evr

Met als onderwerp “uw gedrag van afgelopen zaterdag” kreeg ik vanochtend dit mailtje binnen:

Tot onze spijt hebben wij moeten vaststellen dat uw manier van adverteren NIET in de smaak is gevallen bij onze bezoekers. Het aantal klachten was niet te overzien. Na het zien van de beelden zult u begrijpen waarom. U kunt deze hier bekijken.

Mooie viral van Screenvision ter promotie van adverteren in bioscoopfilms. De tekst van het mailtje is sterk, zeker als de ontvanger een adverteerder is;-)

Gepost in: Social media marketing

Over de auteur

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

, ING Groep

Marketingprofessional met ruime ervaring in diverse internetprojecten in de financiële dienstverlening. Passie voor social media en internet in het algemeen. Stond aan de wieg van het ING Webcare Team in 2009 en gaf er 1,5 jaar leiding aan en daarna betrokken bij social media visie, beleid en activiteiten ING Nederland. Momenteel werkzaam bij Corporate Communications van ING Groep en van daaruit betrokken bij social media. Blogt op persoonlijke titel bij Marketingfacts en is sinds 2003 ook op de achtergrond actief voor Marketingfacts o.a. bij de techniek en de redactie.

8 Reacties

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

Roy Tomeij

De tekst in de Flash is eveneens een leuk idee. Ik heb het op deze manier nog nooit gezien.

geplaatst op 02-06-2006 om 08:31 uur

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

Robert-Jan van Diepen

Deze is heel erg leuk.

geplaatst op 02-06-2006 om 08:55 uur

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

Bouwhuis

Dit noem ik nog eens een hoog "fungehalte".

geplaatst op 02-06-2006 om 09:03 uur

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

Edwin

Erg knap gedaan, ook de uitnodiging aan het eind om hem naar een collega te sturen erg sterk

geplaatst op 02-06-2006 om 09:17 uur

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

Richard Osinga

Komt denk ik uit dezelfde koker als Analyze Blood. Van Bytheway & Thisismint in Belgie was die. Ook erg leuk en heel mooi gedaan met je eigen naam in een videootje, alleen nergens meer te zien, voor zover ik weet.

geplaatst op 02-06-2006 om 10:15 uur

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

Jonathan

Ik denk dat deze van MARKEE komt. Een reclamebureau uit België die onlangs ook een viral voor opel maakte "Prepare your Hair".

geplaatst op 02-06-2006 om 11:15 uur

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

Hans

Verander de id in de url en je kan ook filmpjes van anderen bekijken ! Altijd leuk...

geplaatst op 02-06-2006 om 11:40 uur

Uw gedrag van afgelopen zaterdag

fred

Erg knap, leuke acteurs ook.

geplaatst op 02-06-2006 om 20:05 uur

Plaats een reactie

  • Maximaal 5000 karakters. Basis HTML tags zoals <a> zijn toegestaan.