Meer van deze auteur
- Erwin van Lun vertrekt 11 maart 2009, Erwin van Lun
- Shopsavvy laat mobieltjes barcodes lezen en producten vergelijken 20 januari 2009, Erwin van Lun
- Bol.com start met Billie, de chatbot 16 december 2008, Erwin van Lun
- TomTom lanceert online route planner 3 december 2008, Erwin van Lun
- Visible Body geeft 3D model van mens in lagen 25 november 2008, Erwin van Lun
Meer uit deze rubriek(en)
- #TSC12: De dilemma’s van social media volgens Fons Trompenaars 9 februari 2012, Bram Koster
- iPhone een nachtmerrie voor telecom aanbieders 9 februari 2012, John Goedegebuure
- Groupon zet 1,6 miljard dollar om in 2011, maar draait nog altijd verlies 9 februari 2012, Danny Oosterveer
- Vergeet je bureau-omzet. Concentreer je op je bureau-opzet. 9 februari 2012, Jur Baart
- Altimeter over mobiele strategieën: gemiste kansen en leren van de leiders 9 februari 2012, Danny Oosterveer







Op de site van Orange Juice heeft het niet echt een prominente plaats, kan het in ieder geval niet vinden. Zie de nieuwswaarde ook niet helemaal. Oddcast draait nu toch alweer behoorlijk aantal jaartjes.
Kan 'm eerlijk gezegd ook niet vinden Erwin; als ie er al staat dan hebben ze 'm in ieder geval goed verstopt!
@Oof. Idd niet helemaal nieuw. Maar ik blijf af en toe verbaasd over de nieuwe toepassingen in de VS terwijl we in NL er nog nauwelijks iets van zien. Een kans dus. Daarom even aandacht wat mij betreft ervoor.
vwbt de link: De 'virtueel karakter link' werkt wel. Ik zie m idd ook niet zo snel op Florida Juice.
Het is absoluut een leuke applicatie, ik gebruik het zelf sinds een jaar regelmatig in nieuwsbrieven. We spreken ze zelf in, want die computerstemmen zijn toch nog niet echt ... echt. En ja we zijn ook nog zoekende ;-)
Kan me herinneren dat TMF al een jaar of 5 geleden oddcast al op de site staan en daar kon je zelf dj spelen (via telefoon tegen betaling je eigen tekst inspreken).
@Oof. Nog zoekende? dit gezien? Is vooral handig als je dynamisch je klant wilt toespreken: 'Dag Oof, welkom terug. Sinds je vorige bezoek hebben we (wat je nieuw hebt..) ... enz
@Erwin: Ja had dat postje gezien, dat gaat inderdaad de goede kant op.