Talpa meldt grote on-line belangstelling voor de geboorte van Joscelyn Savanna, de eerste Big Brother Baby ter wereld. Dinsdag telde Big Brother op www.talpa.tv maar liefst vier miljoen pageviews. Het hoogtepunt lag tussen 12.00 en 13.00 uur. Toen werden een half miljoen paginas bekeken.
Het Belgische Digimedia heeft een interessant artikel over iDTV en reclame. Het gaat in op de tegenstrijdige berichten over interactieve digitale TV (iDTV) en dan met name de vraag waarom adverteerders nog niet hun weg hebben gevonden naar iDTV.
Digimedia verwijst daarbij o.a. naar de weblog whatsnewsaatchi.blogspot.com van het Belgische Saatchi & Saatchi waarin de lezer wordt uitgenodigd om mee te discussieren over dit onderwerp. Naast het lezenswaardige artikel is ook zeker de fotoserie de moeite waard.
De voorlopige conclusie na dit allemaal te hebben gelezen: adverteerders snappen nog geen bal van iDTV!
-
eageer -
7826x
2071x
0
- woensdag 19 oktober 2005, 12:59
Het door Immovator georganiseerde Cross Media Caf heeft inmiddels de status van volwassenheid bereikt. Gisteren (dinsdag) vond de vierde bijeenkomst plaats in Studio 24 op het Mediapark te Hilversum. Niet alleen was er wederom een interessant programma met een line-up van zinvolle sprekers, ook het publiek begint het belang van dit initiatief in te zien wat resulteert in mr maar vooral betrokken publiek uit de markt zelf heb ik de indruk.
Blogads is het pay-per-post netwerk van Adfactor. Bloggers, twitteraars en andere online uitgevers plaatsen content van adverteerders die zij en hun lezers interessant vinden. Uit onze uitgebreide database selecteren wij de blogs die het beste aansluiten bij het onderwerp. Zo weet je als adverteerder zéker dat de boodschap overkomt bij het juiste publiek, in de juiste omgeving. Lees hier in een handig 5-stappenplan hoe Blogads werkt.
-
63941x
1542x
- donderdag 26 augustus 2010, 8:32
De branchevereniging van hotels wil de opmars van commissie-verslindende commercile boekingssites zoals weeekendjeweg.nl stuiten. Daarom wil de organisatie een eigen boekingssite voor hotelkamers starten.
“Zo houden we die omzet voor onszelf”, zegt Luit Ezinga, eigenaar van Hostellerie Schuddebeurs en voorzitter van de sector Hotels van Koninklijke Horeca Nederland vandaag in het Algemeen Dagblad. “Steeds meer boekingen komen binnen via boekingssites. Het betekent automatisch dat een steeds groter deel van onze omzet bij die sites terechtkomt. Die kosten willen we eigenlijk niet door-berekenen aan de consumenten. Daarom willen we een eigen boekingssite.”
Mensen die mij een beetje kennen weten dat ik al jaren een liefhebber ben van Toscane. Minimaal een keer per jaar ga ik met vriendin en kinderen naar een wijnboerderijtje in Barberino Val d’Elsa, een klein stadje tussen Florence en Siena.
Voor de rest van het jaar verhuren we het boerderijtje namens de Italiaanse eigenaar via onze website agritoerisme-toscane.nl.
En om eerlijk te zijn, vanaf de start van de site enkele jaren geleden loopt het als een trein. Dagelijks vinden tientallen (in piekperiodes zelfs honderden) mensen de website via zoekmachines en directories. Wie bijv. zoekt op reizen naar Toscane of weer in Toscane zal duidelijk worden waarom. Aan de achterkant houden we alles netjes bij: bezoekcijfers, aantal aanvragen, aantal telefoontjes en het aantal boekingen.
Mede naar aanleiding van het artikel dat ik eerder deze week schreef over de invloed van weblogs op koopgedrag consument, heb ik besloten om dit eens uit te testen op mijn eigen ‘online winkel’. Vanaf deze week is er dus ook een Toscane weblog. Ben benieuwd naar de resultaten. Zal jullie in ieder geval op de hoogte houden van het effect op het sitebezoek en de conversie!
-
eageer -
7985x
3707x
13
- woensdag 19 oktober 2005, 10:19
Na Scarlet komt ook KPN met een mobiele telefoon speciaal voor kinderen (tussen 5 en 10 jaar). Bij het speciale toestel moet een aantal nummers vooraf worden ingesteld, zodat het kind niet onbeperkt naar ieder telefoonnummer kan bellen. Het mobieltje kan zowel met abonnement als met een prepaidkaart. Bij het toestel met abonnement is het voor de ouders mogelijk om via de ingebouwde GPS het mobieltje te volgen. KPN komt woensdag 26 oktober met meer details over de nieuwe dienst (bron: ANP).
Het heeft (volgens mij) geen relatie met Scarlet of KPN, maar Ouders Online heeft (in samenwerking met ASPIDER Mobile) al een tijdje de website kindermobiel.nl. Op de site vind je praktische informatie over mobiele telefonie en kinderen.
-
eageer -
8132x
7021x
4
- woensdag 19 oktober 2005, 8:35
WEB2.0 or NOT? is een sarcastische parodie op het al jarenlang bestaande HOT or NOT. Het is bij de parodie niet de bedoeling dat er een man of vrouw gekeurd wordt met een cijfer, het cijfer moet nu gegeven worden aan een web2.0 initiatief.
Achter de parodie zitten Eran Globen en Ryan King. Zij zitten tevens achter de website supr.c.ilio.us, die als slogan “Social social tagging site tagging” heeft. De bedoeling daarvan is om alle andere tagging sites als del.icio.us, Flickr en Technorati te taggen, omdat je het overzicht kwijt raakt met al dat aanbod van tagging sites. Sarcasme hebben ze in ieder geval niet te weinig.
-
eageer -
8012x
1933x
2
- dinsdag 18 oktober 2005, 19:56
Vanmiddag vindt alweer het vierde Cross Media Cafe plaats in Studio 24 op het Mediapark in Hilversum. Het onderwerp is de ontwikkeling van Streaming Media in Nederland. Ben er zelf niet bij aanwezig maar via de Blackberry van Michiel Pot blijven we toch aardig op de hoogte van de presentaties.
Op dit moment gaat het over de content. Een van de deelnemers aan het panel is Patrick Bernhart, uitgever nieuwe media bij Sanoma. Hij maakte bekend dat Viva deze maand voor het eerst een erotische podcast (RSS-feed) online heeft gezet.
Na de erotische podcast van Clo Willaerts en binnenkort wellicht Kim Holland (?), nu dus ook Viva aan de erotische podcast. Ben benieuwd wanneer Liesbeth Zikkenheimer start met haar shespot podcasts.
-
eageer -
8262x
4695x
2
- dinsdag 18 oktober 2005, 15:52
Wat is het meest ‘Buzzable’ product van Nederland?
Marco Derksen (Upstream) | @marketingfacts
Vanaf vandaag zijn de verkiezingen van de Buzz Awards gestart. Voor de eerste keer wordt in januari de Buzz Award uitgereikt aan het meest ‘buzzable’ product van 2005.
De Buzz Awards worden georganiseerd door Buzzer, een Word of Mouth Marketing bureau. Met ‘buzzability’ doelt Buzzer op de hoeveelheid kletsen, verhalen, ‘buzzen’ over iets. Omdat het product, de dienst of het evenement zo bijzonder, uniek, opmerkelijk is dat je het moet vertellen aan anderen. Iedereen mag een product nomineren dat voor hem/haar het afgelopen jaar het meest buzzable was.
Eind november stelt een jury een lijst van officiele Buzz Nominaties vast op basis van de argumentatie bij de opgegeven producten. De hele maand december mogen ingeschreven Buzzers stemmen op deze lijst. In januari wordt de prijs uitgereikt, het winnende product mag een jaar lang het predikaat ‘meest Buzzable product 2005’ voeren.
-
eageer -
7800x
1675x
0
- dinsdag 18 oktober 2005, 14:36
Blog Research in een stroomversnelling?
Marco Derksen (Upstream) | @marketingfacts
Social media marketing,
Terwijl wij recentelijk in Nederland voorzichtig zijn gestart met BlogResearch.nl, lijkt Blog Research, of Dynamic Attitude Analysis zoals ze in het in de VS ook wel noemen, in een stroomversnelling te raken.
Gisteren tijdens BlogOn 2005 maakte Intelliseek (o.a. BlogPulse) bekend America Online (AOL) dagelijks te gaan voorzien van up-to-date blog buzz en lanceerde Cymfony Orchestra (what’s in a name), een dashboard dat zowel main stream media (MSM) als consumer generated media (CGM) monitort. Eerder deze maand maakte BuzzMetrics, weer een andere blogresearch tool, bekend te zijn overgenomen door Trendum.
Ook het aantal gratis tools om de blogosfeer te monitoren blijft toenemen. Binnenkort toch maar weer eens met Nils praten om te kijken hoever we nu staan in Nederland.
-
eageer -
8032x
3398x
2
- dinsdag 18 oktober 2005, 14:28

























Laatste Viral Friday


